Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

Mamy zaszczyt ogłosić wyniki Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Matematyczny”. Wyłoniliśmy 49 Laureatów. Uczestnikom, którzy nie otrzymali tytułu Laureata, ale uzyskali wysoki wynik postanowiliśmy przyznać Wyróżnienie. Pozostali Uczestnicy otrzymują dyplomy uczestnictwa w tym prestiżowym konkursie matematycznym. Wszystkim Uczestnikom składamy gorące gratulacje i życzymy wielu sukcesów.

Jednocześnie pragniemy podziękować Nauczycielom, Koordynatorom i Dyrekcjom szkół za zaangażowanie i umożliwienie przeprowadzenia Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego dla Szkół Podstawowych „Orzeł Matematyczny”. 

 

LAUREACI:

Justyna Biegun  klasy 5-6
Jan Bierła klasy 5-6
Stanisław Bober klasy 3-4
Róża  Bukowińska klasa 1
Marta  Byczek klasy 3-4
Marek Chotnicki klasy 5-6
Paweł Ciupek klasy 5-6
Natalia Dańków klasy 3-4
Natan   Dworok klasy 5-6
Anna  Filipczyk klasa 2
Szymon Florek  klasy 5-6
Patrycja Gembora klasy 3-4
Mateusz  Głomb klasy 5-6
Filip Gorzelak klasa 1
Kacper Górecki klasy 5-6
Kacper Grzybowski klasy 5-6
Igor Kasperczyk klasy 5-6
Wojciech Kierepka klasa 1
Nikodem   Kłos klasy 3-4
Maria Kononiuk klasy 5-6
Hubert Krystyniecki klasa 1
Antoni Krzak klasa 2
Stanisław Kwiatkowski klasa 1
Krzysztof Lalicki klasy 5-6
Dominika Legierska klasa 2
Szymon Leniart klasy 5-6
Krzysztof Malec klasy 5-6
Filip Manijak klasy 5-6
Cyprian Obrycki klasy 5-6
Franciszek Orłowski klasa 2
Miłosz Osoba klasa 2
Patrycja Piwko klasa 2
Michał Karol  Puchalski  klasy 5-6
Łukasz Sękowski  klasy 5-6
Aleksander Skóra klasy 3-4
Wojciech Skwarkowski klasy 3-4
Lena Smuga klasa 1
Ignacy Stępniewski klasy 5-6
Szymon Strzelczyk klasy 5-6
Oliwier  Strzępek klasy 5-6
Adrian  Szacik klasa 2
Liliana Szklarek klasa 1
Jakub  Taraska klasy 5-6
Franciszek Trafny klasa 1
Jędrzej  Ulatowski klasa 2
Małgorzata  Wasilewska klasa 2
Paweł Wiśniewski klasy 5-6
Olivier Wójcik klasa 1
Kajetan Zawłocki klasa 1

WYRÓŻNIENIA:

Jan Adamiec klasy 5-6
Mateusz  Baranik  klasy 5-6
Ksawery  Bartman  klasy 5-6
Jakub Bartosiewicz klasy 5-6
Wiktoria Bazylewicz klasa 1
Maciej Bąba klasy 3-4
Tymoteusz  Bąbacz  klasy 5-6
Zuzanna  Bąbacz  klasy 5-6
Krzysztof Bączkowski klasa 1
Patryk  Beda klasy 5-6
Miłosz  Bednarczyk klasy 5-6
Michał Białobrzeski klasa 1
Oliwia  Bianek klasa 2
Iga Biedroń klasa 1
Arkadiusz Bielecki klasy 3-4
Jakub  Bielicki klasy 5-6
Marek Bik klasa 1
Kinga Błaszczyk klasy 5-6
Adam Błoch klasa 1
Tomasz Błoński  klasa 1
Ewa Bogdan klasa 1
Maciej Bogusz klasy 5-6
Ivo  Bokota klasa 1
Eliza  Borowska klasy 3-4
Mikołaj Brzozowski klasy 5-6
Maciej Buczek klasy 5-6
Maks Bukowy klasa 1
Blanka Burzyńska klasa 1
Natalia Bużan klasa 1
Karlina  Bysiewicz klasy 5-6
Karolina Byś klasy 5-6
Bartłomiej Charysz klasy 5-6
Julia Cholewa klasy 5-6
Wawrzyniec Chylewski klasy 5-6
Jan  Cichoń klasy 5-6
Stanisław Ciesielczak klasa 2
Michał Ciongwa klasy 5-6
Kacper Ciurej klasy 5-6
Ewa Ciurzyńska klasy 5-6
Agnieszka  Cornik klasy 5-6
Kajetan Czajkowski klasa 1
Patrycja Czarnecka klasy 5-6
Borys Czerniak klasy 5-6
Zuzanna Czerwińska klasy 3-4
Paweł Czerwiński klasy 3-4
Jakub Czoska klasy 5-6
Maja  Czyżewska  klasy 5-6
Maja Dąbrowska klasy 3-4
Igor Dąbrowski klasa 1
Marcel Dąbrowski klasy 5-6
Krystian Defiński klasy 5-6
Weronika Dobrzańska klasy 3-4
Jan Dorosiński klasy 3-4
Artur  Doroszko klasy 3-4
Agata Dragan klasy 5-6
Marcin  Dragan klasy 3-4
Julia Dubiel klasy 5-6
Julia  Duda klasy 3-4
Marta  Dudek klasa 2
Maciej Duniec klasy 3-4
Piotr  Dybich klasa 1
Ignacy Dylewski klasa 1
Marcel Dziatczak klasy 5-6
Krystian Dzierzba klasa 2
Konrad  Dziewoński  klasy 3-4
Zuzanna Dźwilewska klasy 5-6
Barbara Faliszewska klasa 1
Maksymilian Felner klasa 1
Kamil Figiel klasy 5-6
Krzysztof Filipek klasy 3-4
Dominik Findeisen klasa 1
Monika Fitt klasy 5-6
Filip Flak klasy 5-6
Marta Flejszman klasy 5-6
Piotr  Gabańsk klasa 1
Alex Gajowczyk klasy 3-4
Adam Gałęziewski klasy 3-4
Michał Gawroński klasy 3-4
Jan Gąsiorek klasa 1
Hubert Gidziński klasy 5-6
Szymon Głaz klasy 5-6
Oliwier Głodkowski klasy 5-6
Grzegorz Gniadzik klasy 3-4
Waldemar Goleń klasa 1
Artur Grabara klasy 3-4
Olivier Grabara klasy 5-6
Wojciech Graczyk klasy 5-6
Oliwier Groniewski klasa 1
Miriam Grot klasy 5-6
Filip  Gulbicki klasy 3-4
Lena Gutfrańska klasy 3-4
Maria Harbaty klasy 5-6
Antonina Honcel klasy 3-4
Karolina  Horczak klasy 3-4
Aleksander Horodyński klasa 1
Lena Idczak klasa 1
Bartłomiej Jachimowicz klasy 5-6
Szymon Jakóbowski klasa 1
Kacper Jankowiak klasy 5-6
Małgorzata Jaros klasy 3-4
Mateusz Jaworski klasy 3-4
Kacper Jeznach klasy 3-4
Szymon Jeż klasy 5-6
Michał Jędrzejczyk klasy 5-6
Simon Johnson klasy 3-4
Weronika Jonas klasy 3-4
Kamil Kajta klasy 5-6
Kacper Kaleta klasy 5-6
Martyna Kaleta klasy 3-4
Agata Kałwa klasa 1
Magdalena Kania klasa 1
Robert Kania klasa 1
Kacper Karpiński klasy 5-6
Konrad   Kawczak klasy 3-4
Martyna Kaźmierczak klasy 5-6
Antonina Klefas klasa 1
Michał Klim klasy 5-6
Bartosz  Klimkiewicz klasy 5-6
Ewa Knabben klasy 3-4
Katarzyna  Kobiela klasa 2
Michał Kojro klasy 5-6
Anna  Komala klasa 1
Karina Konka klasa 1
Dawid  Konkel klasy 3-4
Maciej   Kopiec klasy 3-4
Oliwier  Kornecki klasy 5-6
Hanna Korzeniowska  klasy 5-6
Jakub Kotowicz klasy 5-6
Karolina Kowalska klasy 3-4
Przemysław  Koziol klasy 3-4
Oliwia  Krajewska klasy 5-6
Filip Krawiec klasy 5-6
Magda Krok klasa 1
Olivier Krupa klasa 1
Konrad Krysiński klasy 5-6
Oliwia Krzyśków klasy 3-4
Kamil Kubik klasy 5-6
Damian
Kuc klasy 5-6
Olaf Kuchta klasy 5-6
Julita  Kujawska klasy 3-4
Iga Kukiełka klasa 2
Natalia Kukiełka klasa 1
Olena Kukiełka klasa 2
Pola Kukiełka klasy 5-6
Kacper Kupczak klasy 3-4
Mateusz Kurowski klasa 1
Marcin  Kurpinowicz klasy 5-6
Maria Kuzia klasy 3-4
Milena Kuzior klasy 3-4
Karol Lalicki klasy 5-6
Natalia Lamentowicz klasy 5-6
Weronika Leśniak klasy 5-6
Martyna Lewkowicz klasy 3-4
Lena  Lichoń  klasa 1
Stanisław Linek klasa 2
Emilia Lis klasy 5-6
Amelia Lorek klasy 3-4
Michał Lubczyk klasy 5-6
Dorota  Łapińska  klasy 5-6
Hubert  Łobocki  klasy 5-6
Damian Łuczak klasy 5-6
Angelika   Majkut klasy 5-6
Anna Majocha klasa 1
Jakub Makowiak klasy 5-6
Szymon Marciniak klasy 5-6
Maciej Maślanek klasy 3-4
Kamil Matuszczyk klasy 3-4
Aleksandra Matyjasik klasy 3-4
Natalia  Mazepa klasy 3-4
Damian Maziarz klasy 5-6
Jakub Mędrak  klasy 5-6
Weronika Mędrala klasy 5-6
Igor Mędrzycki klasy 5-6
Kamil Mężydło klasy 5-6
Paweł Mielczarek klasy 3-4
Sebastian Migdalski klasa 2
Piotr Mikoda klasy 5-6
Aleksandra Mikusek klasy 3-4
Nataniel Misala klasa 1
Maja Misiak klasa 2
Wojciech Mucha  klasy 3-4
Gabriela Musiał klasy 5-6
Piotr Mydlarz klasy 3-4
Jan Nasiłowski klasy 5-6
Natan Neugebauer klasy 5-6
Julian Nowakowski klasa 1
Larysa Nowosad klasy 3-4
Jakub Orlański klasy 5-6
Maciej Orzechowski klasy 3-4
Maja Owczarek klasy 3-4
Marta Panas klasy 5-6
Julia
Październik klasy 5-6
Maja Piaszczyńska klasy 5-6
Joanna Piotrowska klasy 5-6
Bartosz Piotrowski klasy 3-4
Szymon Piotrowski klasa 1
Katarzyna  Płachtej klasy 5-6
Paweł Płoński klasy 3-4
Natalia  Pociask klasy 3-4
Paweł Podlaski klasy 3-4
Nikola Podstawka klasa 1
Urszula Pomas klasy 3-4
Maksymilian Potępa klasy 3-4
Piotr Prokop klasy 3-4
Olga  Próchniewicz klasa 2
Lucjan Prychodko klasa 2
Mateusz Przełęcki klasa 1
Oliwier Pszkit klasa 1
Martyna Pytlarz klasa 1
Artur Radwański klasy 5-6
Hubert Rączkiewicz klasy 5-6
Aleksandra  Reń klasy 3-4
Radosław Rodecki klasy 5-6
Paweł Rogowski klasy 3-4
Paulina  Różańska klasa 1
Radosław Rudolf klasy 3-4
Zuzanna Sadlik klasy 3-4
Marek  Sadłowski klasy 3-4
Szymon Sadłowski klasy 3-4
Karolina Saja klasy 3-4
Adam   Sałapa klasy 3-4
Kamil Sancar klasy 5-6
Jakub Sawczuk klasy 5-6
Lukrecja Siedlecka klasa 1
Wiktoria Skiba klasa 2
Karolina Skwarecka klasy 5-6
Błażej Smoleń klasa 1
Marcel Smolis klasy 3-4
Anna Smołkowicz klasy 3-4
Alicja  Soboń klasa 2
Dominika Soboń klasy 5-6
Tymoteusz   Sosin klasa 1
Amelia Sossna klasy 3-4
Mateusz Stawowski klasy 5-6
Igor Stec klasy 5-6
Karol Stefański klasy 3-4
Michał Stępski klasy 5-6
Kamila Stojek klasy 3-4
Kacper Subotowicz klasy 5-6
Kacper Suda klasy 3-4
Jan Surmacz klasy 5-6
Lena  Szczur klasa 1
Wiktor Szczygieł  klasy 5-6
Mikołaj Szostek klasa 1
Mikołaj Sztuka klasy 5-6
Olivier Szymański klasy 3-4
Aleksandra Szymborska klasa 1
Natalia Śliwińska klasy 3-4
Oliwia Ślusarczyk klasa 2
Otylia Święs klasy 3-4
Sylwia Tasarz klasy 5-6
Anna Tobiasz klasy 3-4
Wiktor Trawiński  klasy 5-6
Bartosz  Trojan  klasy 3-4
Weronika  Troszczyńska klasy 3-4
Adrian Waligóra klasy 5-6
Igor Warchoł klasy 5-6
Lena  Wasiak klasy 3-4
Paweł  Wdowik klasy 5-6
Małgorzata Węcławek klasa 1
Maja Wiączek klasy 5-6
Kacper Widło klasa 1
Miłosz Wiecha klasy 3-4
Dominik Wieczorek klasy 3-4
Maksymilian Wielgomasz  klasy 5-6
Konrad  Wieroński  klasy 3-4
Łukasz Wierucki klasa 1
Alina Wilk klasy 5-6
Wojciech Wirowski klasy 3-4
Oliwia Wiśniewska klasy 3-4
Tomasz Wnuk klasa 2
Anna Wodzień klasy 5-6
Martyna Wojtiuk klasy 5-6
Julia  Wolter klasa 1
Aleksandra Wójcicka klasy 5-6
Kamila Wójcik klasy 5-6
Dominika Wrzesień klasa 1
Joanna  Zacny  klasy 5-6
Oliwia Zając klasy 5-6
Jakub Zamorski klasy 3-4
Jakub Zatyka klasy 5-6
Karolina  Zawadzka klasy 5-6
Tatiana Zawrotniak klasy 5-6